Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xkp/public_html/sym.com.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Wypożyczalnia pojazdów kempingowych | Tani samochód turystyczny typu kamper

Wynajem przyczep kempingowych i kamperów

Wspaniałe wakacje w drodze to oryginalny pomysł na spędzenie wolnego czasu w gronie rodzinnym. Zarówno rodzice jak i dzieci będą się wyśmienicie bawić podróżując przyczepą kempingową albo amperem zgodnie z własnym pomysłem. Taka podróż doskonale zacieśni więzi rodzinne i pozwoli się wam lepiej poznać, bo przecież w dzisiejszym zabieganym świecie tak trudno znaleźć chociaż chwilę na krótką rozmowę – zazwyczaj wymieniamy się tylko zdawkowymi komunikatami nie mówiąc, co tak naprawdę czujemy i co nas dręczy.

Wspólnie przemierzając świat, obcując z dzika naturą oraz podróżując w ciasnej przyczepie, mamy doskonalą możliwość bliskiego kontaktu i nauczenia się rozumienia wzajemnych potrzeb i słabości. Musimy również zaakceptować przyzwyczajenia, które na co dzień są niedostrzegalne, ale w  podróżowanie w ekstremalnych warunkach mogą stać się naprawdę uciążliwe, wręcz nie do zniesienia.

Dlatego tak ważne jest jaki rodzaj pojazdu zdecydujemy się wybrać: kampera czy przyczepę kempingową. Chociaż ze względów czysto finansowych, większość Polaków wybiera jednak na przyczepę, ponieważ koszt jej zakupu jest znacznie mniejszy w porównaniu do kampera. Często zdarza się, że taki zakup stanowi poważne naruszenie budżetu przeciętnego Polaka, dlatego zwykle decydujemy się na wynajem pojazdu, którym odbędziemy te niezwykłą podróż.

Na naszych rynkach pojawia się mnóstwo nowych wypożyczalni przyczep oraz kamperów. Oferują one pojazdy w różnym wieku, a także standardzie. Osoby mniej wymagające mogą zdecydować się na pojazd jedynie z podstawowym wyposażeniem, natomiast ktoś pragnący zaznać wygód w podróży powinien wybrać pojazd z dodatkowymi udogodnieniami w postaci lepszego wyposażenia przyczepy.

Koszty wynajmu, w zależności od pory roku i standardów pojazdu, kształtują się w następujących przedziałach cenowych: w przypadku droższych kamperów cena wynosi 150 do 220 złotych za dobę, natomiast w przypadku przyczep kempingowych – 100 do 160 złotych za dobę wypożyczenia. Oczywiście ogólne koszty podróży są znacznie większe, ponieważ należy wliczyć w to wszelkie opłaty związane z postojami oraz noclegami na polach kempingowych i oczywiście koszt wykorzystanego paliwa.

Jednak należy pamiętać, że jeśli zmieni się pogoda, będziemy mogli spakować się do samochodu i ruszyć przed siebie, gdzie nas oczy poniosą w poszukiwaniu pięknej pogody oraz promieni słońca.